Den plný slev v Kesslu

PODMÍNKY SOUTĚŽE

O silvestrovský pobyt v Paříži pro dvě osoby v hodnotě 9.000,– Kč

Jedná se autobusový zájezd se Student Agency ve dnech 28. 12. 2015 – 1. 1. 2016 (4 noci) s programem Paříž – Versailles – Fontainebleau, vlastní silvestrovská noc je přímo v centru Paříže! Ubytování v hotelu „Premiere classe“, dvoulůžkový pokoj.

Výhru získá zákazník, který předloží účtenku(y) na nakoupené zboží (platí i pro zboží na zakázku v případě složení 100 % zálohy) s formou úhrady za hotové či platební kartou v nejvyšší hodnotě během akčních „Dnů plných slev“ ve stavebninách KESSL ve dnech 22. 9. 2015 v K. Varech, 24. 9. v Sokolově a 25. 9. v Kynšperku nad Ohří. Lze tedy uskutečnit i větší počet nákupů, jak během jednoho dne na pobočce, kde právě akce probíhá, stejně tak je i možné kombinovat nákupy na různých pobočkách, realizované však vždy výhradně ve výše uvedených akčních dnech.

Jaká částka představuje prozatím nejvyšší útratu bude transparentně uvedeno na poutači umístěném na prodejním pultu prodejny, kde právě akční den probíhá. Pokud se zákazník bude chtít zapojit do soutěže druhým nákupem, musí sebou vzít i původní účtenku. Personál prodejny si z účtenek udělá extra kopii pro účely soutěže, poznamená si jméno zákazníka a pokud se tento součet stává novým průběžným lídrem, tak i telefonické spojení. V případě třetího a dalšího nákupu se zákazník bude hlásit, že je již do soutěže zapojen a jeho nový nákup bude připočten k nákupům předchozím, již evidovaným. Tímto způsobem evidence budou eliminovány případy případného „divokého“ sběratelství účtenek od většího množství zákazníků jednou osobou.

Výherce tedy bude znám v pátek 25. 9. 2015 v 17:00 hod v okamžiku uzavření prodejny v Kynšperku a neprodleně bude též informován. Následně bude výsledek soutěže zveřejněn i na www.kessl.cz. Protože vítěz může být jen jeden a jen z jedné pobočky, tak jako cenu útěchy získají zákazníci s nejvyšší útratou ze zbývajících dvou poboček láhev becherovky.

HODNĚ ŠTĚSTÍ A DOBRÉ NÁKUPY!!!

Podmínky soutěže ke stažení

Den plný slev v Kesslu

Rychlý kontakt na prodejny

Karlovy Vary

Telefon: 353 226 343
e-mail
Ukázat na mapě

Sokolov

Telefon: 352 604 526
e-mail
Ukázat na mapě

Kynšperk

Telefon: 352 683 642
e-mail
Ukázat na mapě

Výroba a míchací centrum Otovice

Telefon: 353 449 767
e-mail
Ukázat na mapě