Fasádní studio

Titulek

Jsme Fasádní studio firmy BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o., které zajišťuje kompletní servis pro stavbu nebo rekonstrukci Vašeho domu či bytu. Naše nabídka je rozdělena do dvou základních oblastí – služeb a produktů, které na sebe logicky navazují.

Služby na míru

Základem každé stavby nebo rekonstrukce je dobrý projekt a profesionálně odvedené stavební práce. U nás se zaměřujeme především na kvalitu. Proto zvlášť dbáme na realizaci fasád, zabezpečujících komfort a funkčnost Vašeho bydlení. Naši klienti se na nás obrací i s problémem vlhkého zdiva, které se vyskytuje u starších staveb. Dalším krokem je volba barevných kombinací exteriéru a interiéru. V této oblasti poskytujeme nadstandardní zázemí. Návrhy vhodné barevné palety neomezujeme jen na běžné vzorníky.

Titulek Výběr barevnosti se ve FASÁDNÍM STUDIU, provádí také pomocí speciálního přístroje – spektrometru. Ten dokáže vygenerovat receptury i pro ty nejjemnější barevné tóny, které nenajdete v žádném vzorníku. Tímto originálním způsobem můžete stěny i detaily bytu či domu „obléct“ do odstínů vašeho oblíbeného oblečení nebo doplňků. Samotná realizace se neobejde bez detailního rozpočtu. Poradíme vám, jakým způsobem projekt rozumně profinancovat a přitom ušetřit. Tímto způsobem se můžete dozvědět, kolik ušetříte a jaká je návratnost vaší investice při zateplení fasády.

Titulek

Produkty podle potřeby

Přirozenou součástí servisu je bohatá nabídka barev, nátěrů, dekorativních omítek, zateplovacích systémů či spárovacích hmot. Ty vybíráme tak, aby byly v souladu s aktuálním projektem, přizpůsobeny Vašim představám a potřebám.

Fasádní studio dá Vašemu bytu a domu novou tvář

Vytváříme grafické návrhy architektonického a barevného řešení jakékoliv stavby. Pokud tedy přemýšlíte nad změnou vzhledu Vašeho bytu či domu a nechcete zbytečně riskovat, navštivte nás v našich pobočkách v Karlových Varech, v Sokolově nebo přímo v Míchacím centru v Otovicích

Titulek

Co budete k vizualizaci potřebovat?

  • navštivte nás a přineste si s sebou jednu z těchto položek v libovolném elektronickém formátu (CD, DVD, flash disk apod.)
  • aktuální fotografie domu
  • projektová dokumentace (pokud se Váš dům teprve staví)
  • fotografie hrubé stavby (pokud je Váš dům před dokončením)
  • fotografie interiéru

V případě dotazů nás kontaktujte

Fasádní studio

Rychlý kontakt na prodejny

Karlovy Vary

Telefon: 353 226 343
e-mail
Ukázat na mapě

Sokolov

Telefon: 352 604 526
e-mail
Ukázat na mapě

Kynšperk

Telefon: 352 683 642
e-mail
Ukázat na mapě

Výroba a míchací centrum Otovice

Telefon: 353 449 767
e-mail
Ukázat na mapě