Aktualita

Kladivo na viry a bakterie!


Únava. Slovo, které je určitě jedno z nejběžněji používaných slov v roce 2021.  Unaveni jsme všichni z „nenormálního“ života z důvodu již přes rok trvající koronavirové pandemie.
Únavě můžeme buď podlehnout nebo vzdorovat. Vzdorujete? Čtěte dál! Podléháte? Čtěte také dál!
Pokusíme se vás vyburcovat a přesunout do skupiny vzdorujících. Do skupiny, která nečeká pasivně jen na něčí rozhodnutí, ale sama aktivně vyhledává možnosti, jak žít dnes co nejnormálnější život.

Přinášíme vám možnost, jak žít i v dnešní době lépe, funkční nátěry FN NANO.
OPRAVDOVÉ KLADIVO NA KORONAVIRUS, jakkoli zmutovaný!

Po aplikaci těchto nátěrů vzniká na stěně energie odpovídající teplotě 30 000°C, která rozloží doslova veškeré nečistoty ze vzduchu na základní molekuly. Tedy i jakékoliv viry, koronaviry, bakterie, plísně, alergeny a další mikroorganismy. Je to díky fyzikální reakci, která se nazývá fotokatalýza a v přírodě je běžná.

Žádná chemie - žádné jedovaté výpary – žádné nebezpečí při aplikaci

Už vás to začíná zajímat? Doufám, že ano, protože pro vás máme po fyzice tentokrát matematiku.

1m2 FN NANO/1 den = čistý vzduch pro 1 člověka/1 rok

Rovnice znamená, že jeden metr čtvereční funkčního nátěru FN NANO za jeden den vyčistí tolik vzduchu, kolik vydýchá jeden člověk za celý rok.

Úplně této větě nerozumíte? Nevadí, přečtěte si ji znovu… Ano, je to k neuvěření! Ale je to vyzkoušené, testované u nás v Akademii věd, Státním zkušebním ústavu, v nezávislých laboratořích v USA. Patentované po celém světě. Český vynález Ing. Jana Procházky, PhD., za který dostal celou řadu ocenění.


Ing. Jan Procházka, PhD při obdržení státního vyznamenání ČR od prezidenta republiky

A jak to, že jeden metr čtvereční tohoto nátěru je tak funkční?

Díky patentovanému pojivu má nátěr houbovitou konzistenci. 1 m2 nátěru tak má funkční plochu úžasných 500 m2!Představte si, že do tohoto povrchu vlítne koronavir o velikosti 100µm. Nemá sebemenší šanci na přežití. Čím menší mikroorganismus, tím rychleji je rozložený.

Říkáte si: „ Dobře, funguje to, ale jak dlouho? Nechci naletět na něco, co za rok budu muset obnovovat.“
Při fotokatalýze se nanočástice vůbec nespotřebovávají. Fungují zde jen jako katalyzátor. Na nátěry FN NANO je poskytována záruka funkčnosti 10 let a to proto, že jsou takto dlouho na trhu a záruka není poskytována na základě teoretických čísel, ale opravdových realizací.

Takže si to shrňme.

S funkčními nátěry FN NANO máme pro vás jednoduchou bezúdržbovou čističku vzduchu s 10-ti letou zárukou, 50 x účinnější než konkurenční produkty, bez chemie a nežádoucích příměsí.

KESSL S.R.O., vám jako jediné distribuční centrum v Karlovarském kraji, přináší nejen možnost nákupu těchto patentovaných produktů FN NANO, ale také bezplatné poradenství či samotnou aplikaci nátěru díky spolupráci se společností BAUING KV S.R.O., první certifikovanou aplikační firmou nátěrů FN NANO v Karlovarském kraji.
                                   

Produkty FN NANO se dají využít nejen do interiérů, ale také na fasády, kde úplně na stejném principu čistí vzduch i od nečistot z aut, továren, lidí. Udržují tak fasádu dlouhodobě čistou a stálobarevnou bez nutnosti čištění vysokotlakými čističi, které narušují konzistenci fasády.
Produkty FN NANO chrání fasády před degradací UV zářením, napadením mikroorganismy, způsobujícími zelenání či černání omítky.Více se dozvíte na našem webu www.kessl-fn-nano.cz , kde naleznete vše o jednotlivých produktech a můžete si je zde rovnou i zakoupit. Nebo nám zavolejte na tel: 777 700 685, kde vám zodpovíme veškeré dotazy.

Věřím, že únava je pryč, mozek je připraven vstřebat další informace a plánuje, kdy odvezete rodinu k babičce, abyste se na aplikaci nátěrů FN NANO mohli vrhnout.

Proč?

Protože jste ve skupině vzdorujících!

25.4.2021