KESSL spol. s r.o.

Prodejny
Aliance českých stavebnin - KESSL spol. s.r.o.

Kdo jsme

Společnost KESSL spol. s r.o. se svými prodejnami v Karlových Varech, Sokolově a Kynšperku nad Ohří řadí mezi nejvýznamnější prodejce stavebnin v karlovarském regionu.

Něco málo z historie

Společnost KESSL spol. s r.o. vznikla 7. května 1992 privatizací státního podniku KSNP – služby, který byl původně součástí státního podniku Keramické a sklářské suroviny, Karlovy Vary – Sedlec.

V areálu bývalého hlubinného dolu na kaolin Bohemie v Karlových Varech – Bohaticích se na počátku devadesátých let započalo nejprve s prodejem obkladů a dlažeb, postupně tu pak byly vybudovány plnosortimentní stavebniny.

Vybudování koupelnového studia v roce 2006 s pomocí fondů EU (program SROP) nám spolu s rozlehlým centrálním skladem koupelnového programu profesionálně vybaveného regálovým systémem umožňuje poskytovat služby na úrovni i pro nejnáročnější zákazníky.

Jaká je naše současnost

Postupným vybudováním moderní prodejny stavebnin včetně skladového zázemí v areálu v Karlových Varech – Bohaticích se společnost KESSL spol. s r.o. zařadila mezi největší prodejce stavebnin v Karlovarském kraji. V Bohaticích se také nachází dnešní sídlo společnosti.

K službám poskytovaným našimi pracovníky patří nejen velkoobchodní a maloobchodní činnost se stavebními materiály všeho druhu, ale např. i služby Koupelnového studia či Míchacího centra. Postupně jsme se rozšířili do Sokolova a Kynšperku. I tam čerpají ze široké nabídky služeb centrály v Karlových Varech.

Jak vidíme naši budoucnost

Snažíme se stále zlepšovat naše služby, proškolovat personál a investovat do věcí, které dávají smysl. KESSL vidíme jako aktivního hráče Aliance Českých Stavebnin a jednoho z lídrů Karlovarského kraje.

JSME SOUČÁSTÍ

Spolehlivost

Jedině profesionální přístup a pomoc při realizaci Vašich snů

Dostupnost

Jsme ve Vašem regionu, poblíž Vás a snadno dostupní

Skvělé ceny

Bezkonkurenční ceny za perfektní kvalitu výrobků

Aktuálně v Kesslu

×